Teklif İste

Biz Kimiz

Teknolojik, Yenilikçi, Güvenilir

HakkımızdaDünden Bugüne Otkon

Otuz yılı aşan tecrübesi ve inovasyon tutkusuyla ihtiyacınıza uygun danışmanlık hizmeti ve anahtar teslim çözümler sunan Otkon Mühendislik, 2005 yılında otomasyon sektörüne adımını attı.

Otomasyonun ve teknik eğitimin gücünden yararlanmak isteyen müşterilerimizi, umut verici bir geleceğe yönlendirmeyi hedefliyoruz. Yeniliğe, güvenilirliğe ve müşteri memnuniyetine olan bağlılığımız bizi rakiplerimizden ayırıyor. Pazar trendlerinin ilerisinde kalarak ve en son teknolojileri benimseyerek, ürün ve hizmetlerimizin endüstri standartlarının ön saflarında olmasını sağlıyoruz.

Vizyon

Otomasyon endüstrisi hızla ilerlemeye devam ederken; müşterilerimize verimliliği optimize eden, üretkenliği artıran ve maliyetleri azaltan otomasyon hizmetleri sunuyoruz. Alanında uzmanlar kişilerden oluşan ekibimiz, her sektörün benzersiz ihtiyaçlarını karşılayan çözümler tasarlamayı ve uygulamayı önemsiyor. Müşterilerimizin, operasyonlarını geliştirmeleri ve yeni büyüme fırsatlarının kapılarını aralayabilmelerini sağlamak için gelişmiş otomasyon teknolojilerimize güvenebilecekleri bir gelecek hayal ediyoruz. Yaptığımız her işin merkezinde müşteri memnuniyeti, güven ve karşılıklı başarıya dayalı uzun süreli ortaklıklar yer alıyor.

Misyon

Otkon Mühendislik olarak misyonumuz, son teknoloji otomasyon çözümleri aracılığıyla endüstrilerde devrim yaratmak. Yeniliğe, verimliliğe ve güvenilirliğe olan bağlılığımızla gurur duyuyoruz. Yapay zekâ, makine öğrenimi ve robot bilimi gibi ileri teknolojilerin gücünden yararlanarak, işletmelerin giderek dijitalleşen dünyada gerçek potansiyellerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Müşteri hizmetlerine olan sarsılmaz bağlılığımız, danışma sürecinden kurulum sonrası desteğe kadar, müşterilerimize kusursuz bir deneyim sağlıyor.

SürdürülebilirlikGelecek nesillerin temiz ve yaşanabilir bir dünya mirasını devralmasını hedefliyoruz

Çevresel etkimizi en aza indirme ve operasyonlarımızda sürdürülebilir uygulamaları teşvik etme sorumluluğumuzun bilincindeyiz. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımız kendi operasyonlarımızın ötesine de uzanıyor. Sürdürülebilirlik standartlarına bağlı tedarikçilerle iş birliği yapıyor ve yeşil girişimleri teşvik eden kuruluşlarla ortaklıklar geliştiriyoruz.

OtkonTarihçemiz

MarkalarımızOtkon'u tercih eden
iş ortaklarımız